УМОВИ ОПЛАТИ І ДОСТАВКИ

Доставка товарів по Україні здійснюється службою "Нова Пошта", оплата - банківською карткою Visa/MasterCard. За бажанням, у нашому інтернет-магазині, Ви можете скористатися послугою – Самовивіз. Звертаємо Вашу увагу на те, що замовлення зроблені на сайті інтернет-магазину bike-bc.com.ua обробляються щодня з 10:00 до 17:00. Замовлення оформлені на сайті через кошик у будні до 15:00 відправляються того ж дня. Замовлення, оформлені пізніше зазначеного часу, надсилаються наступного робочого дня. Подивитись графік роботи.

Умови самовивезення

Всі товари в нашому інтернет-магазині продаються з доставкою, але якщо Вам зручніше або ви хочете познайомитися з нами ближче, ви можете забрати замовлення самостійно, приїхавши до нас за адресою: Україна, Київська обл., м. Біла Церква, вул. Клінічна, 4/1

УМОВИ ДОСТАВКИ СЛУЖБОЮ «НОВА ПОШТА»

Доставка здійснюється у відділення «Нової Пошти» у вашому населеному пункті. Ця служба має понад 1000 відділень, більш ніж у 600 населених пунктах України. У великих містах зазвичай є кілька відділень. Мешканці тих сіл та селищ, де немає відділення «Нової Пошти», завжди можуть замовити доставку на відділення у своєму районному центрі та самостійно забрати замовлення звідти. Переглянути повний каталог відділень на сайті "Нової пошти". Доставка провадиться за рахунок покупця. Вартість доставки оцінюється згідно з тарифами «Нової пошти». У середньому ціна доставки коливається від 70 грн. до 95 грн. залежно від того, в якому населеному пункті ви знаходитесь. Доставка до обласних центрів та інших міст України в більшості випадків займає не більше 1 дня. Це означає, що ви зможете отримати замовлення вже наступного дня після його відправлення. Доставка у селища міського типу та села, як правило, займає від 1 до 3 днів, залежно від конкретного населеного пункту та дня відправлення замовлення. Після доставки ваше замовлення безкоштовно зберігатиметься у відділенні «Нової Пошти» не більше 5 днів. Після закінчення зазначеного терміну замовлення автоматично повертається до нас. Звертаємо Вашу увагу на те, що замовлення обробляються з понеділка до п'ятниці з 9:00 до 17:00. Субота та неділя – неробочі дні! Якщо ви відправили замовлення в неробочий час або не змогли до нас додзвонитися, ми зв'яжемося з вами на наступний робочий день. Замовлення оформлені у будні до 15:00 вирушають того ж дня. Замовлення, оформлені пізніше зазначеного часу, надсилаються наступного робочого дня.

Замовлення на суму менше 200 гривень відправляються лише по повній передплаті.

Як сплатити замовлення?

- через реквізити, які нададуть вам після затвердження замовлення.

- через платіжну систему LiqPay від ПриватБанку для власників банківських карток Visa або Mastercard.

- готівкою при отриманні замовлення за умови самовивезення.

- платіж після оплати та доставка до будь-якого відділення "Нової пошти" (здійснюється по тарфах пошти).

- Готівковою при отримані замовлення за умови самовивозу.

- Платіж після оплати і доставка у будь-яке відділення "Нової Пошти" (здійснюється за тарфами пошти).